logo

13 Haziran 2018

AK Parti Ordu Milletvekili adayı Yediyıldız'dan fabrika ziyareti

ORDU (AA) – AK Parti Ordu Milletvekili adayı Şenel Yediyıldız, Altınordu ilçesinde fabrika ve esnafları ziyaret etti.

Yediyıldız, ziyaretler kapsamında, fabrikaların yönetimleriyle bir araya gelen Yediyıldız, çalışmalar hakkında bilgiler alırken, fabrikalarda çalışan işçilerle de sohbet etti.

Fabrika ziyaretleri sonrası Zübeyde Hanım Caddesi esnafı ve Yeni Mahalle'de bulunan eski sanayi sitesi esnafı ile bulaşan Yediyıldız, burada esnafı ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.

Yediyıldız, yaptığı konuşmasında, Türkiye’nin terörle mücadelede etkin bir çalışma gerçekleştirdiğini belirtti.

Terör yok olana kadar mücadelenin süreceğini dile getiren Yediyıldız, "Türkiye önemli bir süreçten geçiyor. Türkiye bir takım zorlukları arkasında bırakarak bir düzlüğe çıkmanın hesabını yapıyor. Bu düzlüğe çıkmada hemşehrilerim gerekeni yapacak ve sandıkları patlatacak. Türkiye bugün Güneydoğu'da, Suriye'de, Afrin'de, Kandil'de verdiği mücadeleyi oradaki teröristlerle değil, onların arkasında kimin silahları varsa mücadeleyi onlarla veriyor. Allah'ın izni ile Kandil'de bir tane terörist kalmayıncaya kadar mücadele devam edecektir, en yakın zamanda da onların hepsi yerle yeksan olacaktır." dedi.

AK Parti'nin 16 yıldır Türkiye'ye çok büyük yatırımlar yaptığına dikkat çeken Yediyıldız, "Bu yapılanların daha güzellerinin yapılması için sandıkları patlatmamız gerekiyor. Ben, istediğim oyları kendim için değil, memleket için istiyorum. Buraya, milletvekili olduğum için değil, sizin hizmetinizin sorumluluğunu üstlendiğim için buraya geldim. Size hizmet etmek için buradayım. "diye konuştu.

Yediyıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Haziran'da Ordu'ya geleceğini de hatırlatarak, herkesi mitinge davet etti.

Etiketler: »
Share
61 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?