logo

13 Mart 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon’a müjdelerle gelecek

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, AK Parti Akçaabat İlçe Teşkilatının mahalle başkanları bir araya geldi. Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen ile ilçe başkanı Emre Akgün’ün de katıldığı toplantıda, Günnar, mahalle başkanlarına seçime hazır olmalarını söyledi. Günnar,  “Mahalle başkanları olarak teşkilata emek veriyorsunuz. Önümüzde çok önemli seçim süreci var. Hem belediye başkanlığı, hem Milletvekilliği hem de Başkanlık seçimi olacak. Her iki seçime sıkı şekilde hazırlanmalıyız” dedi.

SEÇİMLERİN ÖNEMİ BÜYÜK

Önümüzde ki seçimler ülkemizin en önemli seçimlerinden biri olduğuna dikkat çeken Günnar, “2019 da yapılacak olan yerel seçimlerin haricinde Milletvekili seçimleri ile aynı anda yapılacak olan Başkanlık seçimlerinin ilk yapılacak olması bakımından da bir hayli önem arz etmektedir. Kirli ellerini ülkemizin üzerinden çekmeyen dış güçler, FETÖ ve bu yapılanmanın kollektif bir şekilde çalıştıkları tüm terörist unsurlar ile yine ülkemizi karıştırmaya kalkacaklardır” diye konuştu.

YATIRIMLARI MÜJDELEYECEK

Günnar sözlerine şöyle devam etti: “Bütün bu emperyalist güçler bir şeyi unutuyorlar. Recep Tayyip Erdoğan’ı ve onun yol arkadaşlarını. Hiçbir zaman bu kutlu davayı yalnız bırakmamış olan bu necip milletimizin iman ve inancının gücünü. Sizler, bütün çalışmalarımızın ve başarılarımızın asıl unsurlarısınız. Yapılan çalışmaları mahallerinizde, ev ev, sokak sokak anlatacaksınız. Cumhurbaşkanımız 25 Mart’ta Trabzon’a geliyor. Trabzon’u çok önemsiyor. Yatırımları müjdeleyecek”

Share
418 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?