logo

13 Mayıs 2018

Ereğli'de şoförler bir araya geldi

ZONGULDAK (AA) – Türkiye Makam Şoförleri Derneği'nin il temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlikte üyeler bir araya geldi.

Türkiye Makam Şoförleri Derneği Genel Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, bir kafeteryada düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, 300'ü aşan üye sayılarıyla giderek güçlendiklerini belirtti.

Türkiye'nin farklı bölgelerinde temsilcilikler açıldığını anlatan Yılmaz, "İl temsilciliğimizin düzenlediği etkinlikten son derece mutlu olduk. Daha bilinçli, kaliteli, eğitimli şoförler yetiştirmek ve makam şoförü adını meslek haline getirilme noktasında mücadelemizi sürdüreceğiz." dedi.

İl temsilcisi Cem Yaman da çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdiklerini, amaçlarının birlik ve bütünlük içerisinde makam şoförlerini hem eğitim hem de kültür anlamında daha iyi noktalara taşımak istediklerini ifade etti.

Etkinliğe, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, AK Parti Zonguldak Milletvekili aday adayı Fatih Çakır, Kızılay Derneği Ereğli Şube Başkanı Yusuf Oktay'ın yanı sıra çok sayıda makam şoförü katıldı.

Etiketler: » » »
Share
156 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?