logo

SADEP ekibine moral

KARABÜK (AA) – Safranbolu Belediyesi bünyesinde, koordinatörlüğünü Miray Ürkmezer'in yaptığı Safranbolu Acil Destek Programı (SADEP) kapsamında çalışanlara analiz uzmanı Taner Akkuş tarafından moral verildi.

Türkiye'de ilk olan, nefesten kimlik analizi, boşanma öncesi arabuluculuk, empatiye davet, öfke ile sinir ayırımı ve beyin resetleme gibi toplumsal meselelere duyarlılık amaçlayan önemli projelere imza atan Akkuş, mahalle mahalle, sokak sokak ve ev ev gezerken karşılaştıkları dramatik ve gizlenmiş içsel kanayan yaraların dile getirilmesi notları okuyan SADEP ekibine bilgi ve birikimlerini anlattı.

SADEP çalışmaları kapsamında Safranbolu'da ikamet eden tüm vatandaşların hanelerine ziyarette bulunduklarını kaydeden ekip, evleri ziyaret edilen ve hatırları sorulan bazı vatandaşlar tarafından yoğun bir özlem ve sevgiyle karşılandıklarını ifade etti.

SADEP ekibinin Safranbolu'da hizmetlerine hiç ara vermeden devam edeceği ve daha iyi hizmet verme noktasında projenin sürdürülebilir kapsamda geliştirileceği bildirildi.

Proje Koordinatörü Ürkmezer ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Zülfiye Eraslan, moral amaçlı söyleşide böylesi anlam yüklü duygularla dolu program için analiz uzmanı Taner Akkuş'a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Etiketler: » »
Share
90 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?